Зимові черевики на товстій підошві Farinni. Маленькі розміри: 34, 35.
Зручні легкі черевики із натуральної шкіри. Натуральне хутро. Висота підошви під п"яткою 4,5 см, під пальцями 2,5 см. Висота халяви 15 см, об"єм халяви 20 см. Обидві "змійки" - робочі. Сіро-бежевий колір. Будь - ласка, уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 7911 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (осінь - весна): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип устілки | Натуральне хутро |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Форма миска/шкарпетка | Заокруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴









