
Черевики на товстій підошві. Erisses. Великі розміри (41, 42, 43).
3 300 ₴
- В наявності
- Код: DB 413 - 770 осінь
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики на товстій підошві. Erisses. Великі розміри (41 - 43).
Зручна модель на щодень із натуральної шкіри. Висота підошви під п'ятою 4,5 см, під пальцями 2,5 см. Висота халяви 14 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Всередині — фліс. Ця модель є ще в зимовому варіанті (у чорній шкірі). Наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка.









