
Чорні шкіряні черевички Berloni на товстій підошві зі шнурками та блискавкою. Розміри — 38
2 550 ₴
- В наявності
- Код: P 866 X 035
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні черевички Berloni на толстой подошве зі шнурками та блискавкою.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Висота голінища/задника | 19.5 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 28 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti




