
Стильні чорні черевики. Ботильйони. Розміри — 38 (замш); - 36, 38 (шкіра).
2 900 ₴
- В наявності
- Код: RA 920 W 2 ч
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні чорні черевики . Ботильйони
Стійкий каблук.Під носику є шов.
Ця модель є ще в бордовому кольорі.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gotti |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| темно-синя шкіра | 36.37.38.39.40 |
| чорна шкіра | ---------------- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti








