Чорні шкіряні зимові чоботи. Україна.
На верху є гумка заввишки 7,5 см і завширшки 2 см, яка дає додатковий обвід халяви (за потреби). Натуральне вовняне хутро (повне).Каблук — стійкий.
Ця модель є у двох кольорах: чорні та "мокрий асвальт"
Інші моделі дивіться на нашому сайті women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 25 см |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 1 см |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 32 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti







