Черевики на підборах. Маленькі розміри.
Матеріал — екошкіра.
У наявності є багато моделей ( розміри від 33 до 43).
Дивіться моделі на сайті women-shoes.com.ua або заходите в інтернет-відділ осіннього взуття тут: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivilina |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| чорна шкіра | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка Malrostti







