Чорні черевички Erisses на підборах.Ботильйони. Маленькі розміри.
Закаблук і носочок — лакова шкіра. Блискавка підіймання — декор.
У наявності є багато моделей ( розміри від 33 до 43 ).
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067-502-79-11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 9,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 22.5 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 35 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






