
Стильні чорні шкіряні черевики Berloni зі шнурками та блискавкою. Розміри: 36
2 810 ₴
- В наявності
- Код: GH 052 - 835
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні черевички Berloni зі шнурками та блискавкою.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт : women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Висота голінища/задника | 14.5 см |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота платформи | 1 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 27 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





