Чорні шкіряні зимові чоботи. Маленькі розміри.
Є вшита гумка заввишки 8 см і завширшки 2.5 см, яка дає додатковий обвід халяви (за потреби). Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com



Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 35 см |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 0.8 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 28 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
| Виробник | Possris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴







