
Чорні черевички на товстій підошві. Туреччина. Розміри: 36, 38, 39, 40, 41.
2 350 ₴
- В наявності
- Код: 864
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні черевички на товстій підошві. Туреччина.
М'яка олійна шкіра. Зручні легкі черевички на липучці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 3,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 24 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| чорна замша | --------- |
| чорна шкіра | 36.37.38.39.40.41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









