Зимові черевички на товстій підошві. Уги.
Верх — натуральна замша та натуральне хутро. Всередині — штучне хутро. На липучці та шнурівці.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Дивіться також у нас на сайті інші сезони: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота голінища/задника | 17 см |
| Висота каблука (см) | 2,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Без застібки |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Обхват голінища | 28 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
| Тип взуття | Напівчоботи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка











