Черевики.Товста підошва.
Висока підошва. Прихована танкетка. Екоматеріали. Верх голенища - "чулок". Дуже легкі.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067-502-79-11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi

Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 9 |
| Висота платформи | 4 см |
| Застібка | Без застібки |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 25 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
| Виробник | Shabaol |
| бронзові | ---------------- |
| чорні | 35.36.37.38.39.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








