Зимові черевички на товстій підошві .
Усередині — натуральний хутро. Легкі, зручні.
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michael Kors |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 2,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Застібка | Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 25 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип взуття | Напівчоботи |
| Матеріал верху | натуральна шкіра, натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴










