Шкіряні черевички на блискавці.
М'яка лакова шкіра ("олійна" шкіра). Легкі, зручні. Під пряжкою є вшита гумка.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23 |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал верху | Лакова шкіра натуральна |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темно-ліловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






