Високі зимові чоботи. Ботфорды. Маленькі розміри (33-35).
Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 41 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 30 см |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| . | . |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴








