Замшеві зимові чоботи великих розмірів. Erisses.
Пряжки працюють. Блискавка підіймання теж робоча. Усередині — натуральне хутро (повне).
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Висота голінища/задника | 16.5 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Пряжки |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 25 см |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







