
Чорні шкіряні зимові черевики.Полусапоги. Маленькі розміри (33, 35).
3 850 ₴
- В наявності
- Код: ХH 826 F 574
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні зимові черевики. Напівчоботи. Маленькі розміри.
Комфортна зручна модель на кожен день. Всередині — натуральне хутро. Висота каблука 3 см, під пальцями 1 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці.
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота платформи | 1 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴









