
Зимові черевики на товстій підошві. Розміри: 33 (замш); 34, 34 (шкіра).
3 850 ₴
- В наявності
- Код: WY 1277 - 6 замш
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із натуральної замші. Всередині — натуральне хутро. Висота під п'ятою 5 см, під пальцями 1.8 см. Уздовж пряжки вшита гумка заввишки 6 см (дає додатковий обхват гомілку за потреби). Висота халяви 12 см, ширина 20 см. Підошва темно-зеленого кольору має стильний вигляд.На блискавці. Ця модель має два варіанти: чорна шкіра та чорна замша.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 1.8 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴






