Чорні шкіряні зимові чоботи. Erisses. Маленькі розміри.
Легкі зручні чоботи з натуральної шкіри. Стійкий широкий каблук заввишки 7 см (під пальцями 1,5 см). Біля блискавки є вшита гумка заввишки 9 см і завширшки 3 см, з обох боків пряжки є ще одна гумка (висота 8,5 см). Обидві вони дають додатковий об'єм гомілку (за потреби). Висота халяви 35 см, ширина 29 см (під коліном у найширшому місці). Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 35 см |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 29 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴









