
Зимові черевички на товстій підошві. Маленькі (33, 34) розміри.
3 850 ₴
- В наявності
- Код: WL 1277 - 1
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевички на товстій підошві. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Усередині — натуральне хутро. Висота під п'ятою 5 см, під пальцями 1,8 см. Висота халяви 12 см, ширина 21 див. Обидві блискавки працюють. Підошва темно-бордового кольору має стильний вигляд.
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 21 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота платформи | 1.8 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/шкарпетка | Заокруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴








