
Чорні замшеві черевики на прихованій танкетці. Маленькі розміри (33, 34).
3 850 ₴
- В наявності
- Код: ХH 2411 - 9935 ос
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні замшеві черевики на прихованій танкетці. Маленькі розміри (33, 34).
Зручна комфортна модель із натуральної замші на товстій підошві. Висота під п'ятою 8,5 см, під пальцями 2 см. Є вшита гумка заввишки 3,5 см. По носику-шов. Розміри 33,34,35. Ця модель є й у зимовому варіанті, з натуральним хутром.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astavita |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Висота каблука (см) | 8,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





