Шкіряні черевики на танкетці. Erisses. Маленькі розміри.
Зручні легкі черевики з натуральної шкіри. Темний бордово-шоколадний колір. На танкетці (висота під п'ятою 6 см, висота під пальцями 3 см). Шнурівка підіймання регулює повноту та надійно фіксує ногу. Є молния. Розміри: 33, 34. Ця модель є в наявності і в зимовому варіанті (з натуральним хутром). Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Висота голінища/задника | 13.5 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴







