-16%

Чорні шкіряні черевики на танкетці. Еrisses. Маленькі розміри (33, 34).
3 450 ₴
2 900 ₴
- В наявності
- Код: ХF 78 - 127
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні черевики на танкетці. ERISSES. Маленькі розміри (33-35).
Зручна модель із натуральної шкіри. Висота танкетки під п'ятою 10 см, під пальцями 3,5. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Розміри 33, 34, 35.
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Висота голінища/задника | 10.5 см |
| Висота каблука (см) | 10 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







