
Чорні черевики з екозамші. Ботильйони. Маленькі розміри (33, 35).
2 600 ₴
- В наявності
- Код: 3190 К 745
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні ботинки з екозамші на підборах . Ботильйони. Маленькі розміри.
Стильна зручна модель з екозамші. Широкий стійкий каблук заввишки 8 см. Висота халяви 9 см. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liici |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Висота каблука (см) | 8,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Загострений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴







