
Шкіряні зимові черевики на товстій підошві. Украина. Маленькі розміри (33).
3 200 ₴
- В наявності
- Код: 21190 Д
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні зимові черевики на товстій підошві. Украина. Маленькі розміри.
Зручна модель із натуральної шкіри. Висота під п'ятою 4,5 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 13,5 см, ширина регулюється шнурівкою. Всередині — натуральне вовняне хутро. На блискавці.
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avangard |
| Країна виробник | Україна |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴








