
Чорні шкіряні зимові чоботи на танкетці на вузьку ногу. Erisses. Маленькі розміри (33, 34).
4 850 ₴
- В наявності
- Код: XF 114 - 132
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні чоботи на вузьку ногу. Erisses. Маленькі розміри.
Легкі зручні чоботи з натуральної шкіри на вузьку ногу. Є прихована танкетка. Висота під п'ятою 7,5 см (під пальцями 2 см). Біля змійки є вшита гумка заввишки 9 см і завширшки 3 см. Висота халяви 34 см, ширина 27 см (під коліном у найширшому місці). Усередині — натуральне хутро (євро).
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 34 см |
| Висота каблука (см) | 7,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 27 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴









