Чорні шкіряні ботинки. Україна. Pозміри (33, 34).
Чорні шкіряні черевики на товстій підошві. Зручні та легкі. Висота під п'ятою 4 см, під пальцями 3 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANRI |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 21 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип устілки | Амортизована |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки та принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Перфорація | Немає |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон підбора | Танкетка |
| Форма миска/шкарпетка | Заокруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴








