Чорні шкіряні ботинки. Україна. Pозміри — 33.
Чорні шкіряні черевики на товстій підошві. Зручні та легкі. Висота під п'ятою 4,5 см, під пальцями 2,5 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Друга блискавка теж працює, під нею вшита гумка (за потреби додасть обхват гомілку). Ця модель є й у зимовому варіанті (у чорній замші).
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANRI |
| Країна виробник | Україна |
| Вид устілки | Амортизована |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Довжина устілки | 22 |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Обхват голінища | 21 см |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴







