Чорні шкіряні зимові чоботи.
Зручна модель із натуральної шкіри. Широкий стійкий каблук заввишки 7 см, висота підошви під пальцями 3 см. Висота халяви 39 см, ширина халяви (у найширшому місці під коліном) 38 см. Є вшита гумка заввишки 9 см і завширшки 3 см, яка дає додатковий об'єм гомілку (за потреби). Усередині — натуральний мех (евро). Наш сайт: women-shoes.com.ua. Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Хутряна |
| Висота голінища/задника | 39 см |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 3 см |
| Довжина устілки | 27 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 36 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴








