Зимові черевички на товстій підошві.
Зручна комфортна модель з м'якої натуральної шкіри. Всередині натуральне вовняне хутро. Висота підошви під п'ятою 5,5 см, під пальцями 3,5 см. Висота халяви 12,5 см. З обох боків халяви вшиті гумки заввишки 9,5 см. Будь ласка, уточнюйте розміри та їх наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berkonty |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








