
Зимові черевики на товстій підошві. Туреччина. Розміри: 36, 39.
2 700 ₴
- В наявності
- Код: Х 1329 - 7 В
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики зі шнурками та блискавкою. Туреччина.
Зручна модель із натуральної шкіри. Усередині — натуральне вовняне хутро. Висота підошви під п'ятою 4 см, під пальцями 2,3 см. Висота халяви — 16 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці.
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna Lucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Черевики |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2.3 см |
| Довжина устілки | 24 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 22 см |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка









