
Шкіряні світлі черевички на підборах. Ботильйони. Маленькі розміри (33).
3 700 ₴
- В наявності
- Код: XJ 2705 - 9275 молочные
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні світлі черевички на підборах. Ботильйони. Маленькі розміри (33-35).
Легкі зручні черевики з м'якої натуральної шкіри. Висота каблука 6 см, під пальцями 0,5 см. На блискавці. Ця модель є й у світло-молочній шкірі. Розміри: 33, 34, 35.
Є багато моделей ( розміри від 33 до 43 ).
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libellule |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 10.5 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Загострений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








