
Чорні шкіряні зимові чоботи. Erisses. Маленькі розміри (33, 34, 35).
4 850 ₴
- В наявності
- Код: XZ 8 - 52
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорні шкіряні зимові чоботи. Erisses. Маленькі розміри.
Зручна модель із натуральної шкіри. Широкий підбор заввишки 6 см, висота платформи 2 см. Висота халяви 35 см, ширина 29 см (у найширшому місці під коліном). Є вшита гумка заввишки 7 см і завширшки 3 см, яка дає додатковий обвід халяви (за потреби). Усередині — натуральне хутро (євро). Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 35 см |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 2 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 29 см |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴








