
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри: 33.
4 450 ₴
- В наявності
- Код: ХZ 36 - 38
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри: 33, 34, 35.
Зручні легкі черевики із натуральної шкіри. Натуральне хутро. Висота підошви під п"яткою 4,5 см, під пальцями 2,5 см. Вісота халяви 14 см, об"єм халяви 20 см. Застібається на блискавку, шнурівка регулює повноту. Будь - ласка, уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 7911 (Тамила) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття переглядайте тут : https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (осінь - весна): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴








