Шкіряні жіночі черевики. Маленькі розміри (33-35).
Зручні та легкі жіночі черевики. Висота під п'ятою 5,5 см, під пальцями 4. см. Комфортна амортизована устілка. На блискавці та шнурівці. Висота халяви 10 см. Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Черевики |
| Вид устілки | Амортизована |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 4 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴







