Кросівки Lonza.
Легка зручна модель із натуральних матеріалів. Висота підошви під п'ятою 4,5 см, під пальцями 2,5 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. Амортизувальна устілка. У наявності 2 кольори. Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lonza |
| Вид взуття | Кросівки |
| Вид устілки | Амортизована |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Довжина устілки | 23 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Перфорація | Ні |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








