
Шкіряні зимові черевики. Напівчоботи. Erisses. Маленькі розміри (34, 35).
4 550 ₴
- В наявності
- Код: XZ 8 - 6
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні зимові черевики. Напівчоботи. Erisses. Маленькі розміри.
Зручна стильна модель із натуральної шкіри. Висота під п'ятою 5,5 см, під пальцями 2,5 см. Висота халяви 15,5 см, ширина регулюється шнурівкою. Всередині — натуральне хутро.
Інші зимові моделі заходите дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Висота голінища/задника | 15.5 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 2.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 20 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴






