
Шкіряні черевики Erisses. Ботільйони. Маленькі розміри ( 34 ).
3 900 ₴
- В наявності
- Код: XJ 3569 - 875 F
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряні черевики Erisses. Ботільйони. Маленькі розміри (33, 34, 35).
Легкі зручні черевики з м"якої натуральної шкіри. Висота підборів 9 см, під пальцями 0,5 см. Висота халяви 12 см, ширина 20 см. З внутрішньої стороны халяви є вшита резинка висотою 4 см. Застібається на блискавку. Розміри: 33, 34, 35.
В наявності є багато моделей ( розміри від 33 по 43 ).
Будь-ласка, уточнюйте розміри і їх наявність по телефону 067 502 79 11 (Тамила), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття переглядайте тут : https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (осінь - весна): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Висота каблука (см) | 9 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 20 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Загострений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





