
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Erisses. Розміри: 33, 34, 36, 38, 39, 40.
5 200 ₴
- В наявності
- Код: 370 - 010
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Erisses. Розміри: 33 - 39.
Зручна легка модель із натуральної замші. Висота підошви під п'ятою 7 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 44 см, ширина - 30 см (у найширшому місці під коліном). Під коліном є розріз (з гумками) заввишки 10 см (для зручності під час ходьби). Усередині — натуральне хутро (євро). На блискавці. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Висота голінища/задника | 44 см |
| Висота каблука (см) | 7 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 24 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 30 см |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴







