
Зимові черевики на товстій підошві. Розміри: 36, 37, 38 (світлі)
2 950 ₴
- В наявності
- Код: SZ 2312 - 15 В св
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові черевики на товстій підошві зі шнурками та блискавкою.
Комфортна легка модель з м'якої натуральної шкіри. Всередині — натуральне вовняне хутро. Висота підошви під п'ятою 5 см, під пальцями — 3 см. Висота задника 8 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. В наявності ця модель є у двох кольорах: у чорному та світло-молочному. Будь ласка, уточнюйте розміри та їх наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 23.5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Колір | Молочний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Обхват голінища | 20 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Вид взуття | Черевики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








