Чорні замкові зимові чоботи. Великі розміри.
Зручна легка модель із натуральної замші. Висота каблука 4 см, висота підошви під пальцями 1 см. Висота халяви 40 см, ширина 34 см (у найширшому місці під коліном). Є вшита гумка заввишки 9 см і завширшки 3,5 см, яка за потреби дає додатковий обвід халяви. Усередині — натуральне хутро ( євро).
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт women-shoes.com.ua
Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Дивіться осінь і весну https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Чоботи |
| Вид устілки | Хутряна |
| Висота голінища/задника | 38 см |
| Висота каблука (см) | 5,5 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Обхват голінища | 36 см |
| Розмір жіночого взуття | 42 |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка





