
Черевички із еко-шкіри. Ботільйони. Маленькі розміри (33, 34, 35).
2 650 ₴
- В наявності
- Код: 7974 N 6998
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики із еко-шкіри на підборах . Ботільйони. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із якісної еко-шкіри. Висота каблука 7,5 см (під пальцями 0,8 см). Висота халяви 11 см, ширина 21 см. Приємний світло - молочний колір. На блискавці.
Будь-ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття дивіться за посиланням : https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Демісезонне взуття (весна - осінь): https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liici |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота каблука (см) | 7,5 |
| Висота платформи | 0.8 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 22 |
| Застібка | Блискавка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Молочний |
| Матеріал верху | Штучна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴







