Замшеві черевички. Розміри 33 - 43.
Легкі зручні черевики із м"якої натуральної замші. Висота підборів 4,5 см, під пальцями 0,8 см. Висота халяви 13 см, ширина 21 см. В наявності ця модель є у чорному замші та бежевій шкірі. На блискавці. Розміри: 33, 34, 35.
Уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Взуття на осінь, весну: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totti |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 38 |
| Довжина устілки | 24 |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 0.8 см |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Обхват голінища | 21 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







