Замшеві черевики на товстій підошві Erisses. Маленькі розміри (33 - 35).
Легкі зручні черевики із м"якої натуральної замші. На флісі. Висота підошви під п"яткою 6,5 см, під пальцями 3,5 см. Висота халяви 12,5 см, ширина 21 см. На блискавці і на шнурівці. Розміри: 33, 34, 35.
Уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Взуття на осінь, весну: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Обхват голінища | 21 см |
| Прошивка | Так |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка








