
Замшеві черевики Carvelle. Розміри: 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
3 900 ₴
- В наявності
- Код: J 519 - 90 ч
+380 (67) 502-79-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшеві черевики. Маленькі розміри (33 - 35).
Легкі зручні черевики із м"якої натуральної замші. Висота підборів 6 см, під пальцями 1 см. Висота халяви 12,5 см, ширина 20 см. На блискавці.
Уточнюйте розміри та їх наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла) або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.shop@gmail.com
Зимове взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151554090-zima
Літнє взуття: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402829-letnyaya-obuv
Взуття на осінь, весну: https://women-shoes.com.ua/ua/g151402830-osen-botinkisapogipolusapogisapogipolusapogi
Наш сайт: women-shoes.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carvelli |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 33 |
| Довжина устілки | 21.5 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра/замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 1 см |
| Висота голінища/задника | 12.5 см |
| Обхват голінища | 20 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






